Justin Timberlake podzielił się zdjęciem z synem

Z okazji dnia ojca napisał też kilka słów o tacierzyństwie.

justin timberlake

Gwiazdy mają to do siebie, że bardzo lubią dzielić się szczegółami ze swojego życia prywatnego, sądząc, że jeśli sami to publikują, to mają nad tym kontrolę. Najczęściej są to zdjęcia Maluchów. Nie jeden przypadek dowiódł już, że tak się praktycznie nigdy nie dzieje, a wręcz duża część z nich po pewnym czasie zapiera się, że już więcej nie opublikuje żadnego zdjęcia, jak ostatnio Kylie Jenner.

Tymczasem są jeszcze takie gwiazdy jak Justin Timberlake i Jessica Biel, dla których prywatność rodziny jest priorytetem. W swoich mediach społecznościowych dzielą się raczej elementami swoich pasji, aniżeli prywatnymi sprawami. Genialnym przykładem na to jest ich syn, Silas, którego twarz jest praktycznie nieznana w porównaniu do dzieci Kim Kardashian. A chłopiec ma już 3 lata!

Silas ma normalne, zwyczajne dzieciństwo. No, pomijając fakt, że ma super znanych rodziców. Jednak zarówno Justin, jak i Jessica bardzo dbają o to, aby chłopiec wychowywał się bez blasku fleszy i nieustannych sesji zdjęciowych. 

Wyjątkiem ostatnio okazał się Dzień Ojca, kiedy to Justin podzielił się z fanami czterema zdjęciami z synem, pisząc:

"Ostatnie 3 lata mojego życia przyniosły mi więcej szczęścia niż kiedykolwiek mógłbym się spodziewać. Bycie ojcem to podróż... w której każdego dnia odkrywa się coś nowego. Mój synu: jestem dumny, że mogę być Twoim Tatusiem. Sprawiasz, że czuję miłość, o jakiej istnieniu nie miałem dotychczas pojęcia. ZAWSZE będę obok... aby podnieść Cię, gdy upadniesz oraz wtedy, gdy będziesz się wzbijał do szybowania. Będę też obok, by przypomnieć Ci, że Twoja pokora będzie Twoim przewodnikiem w podróży zwanej życiem. I mówiąc do wszystkich Tatusiów na świecie: wytrwałości! Nasze dzieci obserwują nas i słyszą więcej niż się spodziewamy! Świętuję nasz dzień dzisiaj! Wszystkiego najlepszego z okazji dnia Ojca!"

Jak Wam się podobają życzenia Justina? 

 

AK

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz