Kiedy dziecko chce mieć zwierzątko

Podziwiając piękne zdjęcia maluchów i ich pupilków, rozważmy kilka argumentów za i przeciw.

a

Rosyjska fotografka Elena Shumilova jest mamą dwóch synków, 5- letniego Yaroslawa i 2- letniego Vanyi. Swój pierwszy profesjonalny aparat fotograficzny kupiła dwa lata temu i zaczęła fotografować to, co było najbliżej niej i wypełniało jej życie - dzieci i zwierzęta żyjące w jej gospodarstwie. I to właśnie te pierwsze wykonane przez nią fotografie sprawiły, że po opublikowaniu ich na początku bieżącego roku, stała się popularna. Dzieci i zwierzęta to moje życie - powiedziała dziennikarzowi agencji informacyjnej Caters. Jako mama dwóch synów spędzam z nimi bardzo dużo czasu na farmie, wtedy często fotgrafuję moich chłopców z naszymi psami, królikami i kaczkami - dodała.

Zdjęcia Eleny pięknie ukazują więź, jaka łączy jej dzieci z ich zwięrzęcymi przyjaciółmi. Na fotografiach obserwujemy zmiennosc pór roku, światła, nastroju, za to przyjaźń między człowiekiem i zwierzęciem to element stały.

Jeśli zdążyłyście już usłyszeć od swojej pociechy prośbę: "Mamo, chcę miec pieska", rozważacie zakup choćby chomika lub po prostu Wasz dom pełen jest rozmaitych stworzeń, bo kochacie zwierzęta, koniecznie obejrzyjcie galerię i przeczytajcie, jakie są argumenty 'za', a jakie 'przeciw' posiadaniu zwierząt w domu, w którym są małe dzieci.

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz