Kiedy jest dobry moment, by wybrać się z dzieckiem do muzeum lub do teatru?

Im szybciej mały człowiek zacznie oswajać się z kulturą, tym lepiej dla jego rozwoju.

kultura

Szeroko pojęta kultura, która, mogłoby się zdawać, jest zbyt skompilowana dla małych dzieci. A jednak kultura i sztuka mają ogromny wpływ na rozwój naszych milusińskich. Edukacja przez sztukę wzbogaca mechanizmy poznawcze, jest źródłem wiedzy dziecka o otaczającym go świecie, a jednocześnie wpływa na kształtowanie postaw. Odbieranie dzieł sztuki i dóbr kultury oddziałuje na wiele zmysłów. 

Naszczęście jest coraz więcej miejsc, które dostosowują wystawy, koncerty czy spektakle dla najmniejszych odbiorców. Dzięki temu nie tylko zabierzesz malucha w miejsce gdzie przekaz nie będzie dla niego zbyt poważny ale i nikt nie będzie miał pretensji, że maluch nie może się skupić i biega po sali lub dotyka wszystkich eksponatów. 

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
2016-10-04 12:32:09

re: Kiedy jest dobry moment, by wybrać się z dzieckiem do muzeum lub do teatru?

Rozumiem nastolatki, że chcą usunąć ciążę, bo niewiele wiedzą same o życiu, rozumiem usunięcie z gwałtu, rozumiem ze względu na stan zdrowia dziecka i stan zdrowia matki ale ni hu hu nie rozumiem dorosłej kobiety, która mogłaby się zabezpieczyć i nie mieć dzieci lub przyjąć życie jakim jest i pokochać dziecko. Szereg nieszczęść zrzuciła na ciążę a ja myślę że mąż uciekał od kobiety, która takie właśnie miala podejście do życia, mydle, że lepiej byłoby te ... mu dziecku np.z dziadkami niż matka która obwinia je o wszystko co ja spotkało, ja mam 2dzieci i co???? Mam ich nie kochać bo: nie mogę wychodzić na dicho , bo nie mogę sobie pić wina w domu tyle ile chce, bo nie chodzę na randki z mężem, bo nie kochamy się tak często jak kiedyś, bo w domu są dzieci???? Jesteś idiotka a nie matka, z dzieckiem życie też może być piękne, a fakt że jesteś nieszczęśliwa to jest twoja wina a nie dziecka, a jeśli mąż cię zdradzał tylko dlatego że bylas w ciąży to gratuluję wam obojgu głupoty! Czytaj więcej...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz