Czy Kim Kardashian jest wyluzowaną mamą?

Ten filmik dowodzi, że bardzo. I wygląda na to, że North też jest zadowolona!

kim kardashian west

Opinii o Kim Kardashian jest tyle, co ludzi na świecie. Można zarzucać jej wiele, jednak z tego, co można zaobserwować na jej instagramie (poza wyjątkami w postaci dorabiania rzęs swoim dzieciom w photoshopie), widać, że stara się być dobrą mamą i poświęcać dzieciom tyle uwagi, ile to możliwe w jej zabieganym, celebryckim życiu. 

Wspominając też wywiad Kim dla Harpers Bazaar, nie trudno oprzeć się wrażeniu, że naprawdę tak jest. Celebrytka na pytanie, co by zrobiła, gdyby mogła być przez jeden dzień niewidzialna, odpowiedziała... że podsłuchiwałaby i śledziła swoje dzieci, bo jest bardzo ciekawa tego, jakie myśli chodzą im po głowach. Zaskoczeni?

My nie bardzo! Tym bardziej nie ma dla nas niczego dziwnego w nowym viralu Kim, na którym jej córka North... wysmarowała sobie twarz paletką cieni do oczu, z najnowszej kolekcji celebrytki.

I wiecie co? Kim nie wygląda jakby bardzo ją to zdenerwowało. Wręcz ze stoickim spokojem podchodzi do Dziecka, nieco humorystycznie prosi córkę, aby przestała.

Myślicie, że to dobre metody wychowawcze?

 

The newest KKW tutorial will have you looking so fire. (: @kimkardashian)

A post shared by E! News (@enews) on

 

AK

Źródło: E! News

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz