Kreatywne zajęcia dla Maluchów w warszawskiej Sztukarni - rozdajemy wejściówki!

Niektórzy mylnie sądzą, że centra artystyczne istnieją tylko dla prawdziwych artystów. Sztukarnia to Centrum Artystyczne na warszawskim Mokotowie, które otwiera swe podwoje dla wszystkich bez wyjątku, a w szczególności zaprasza do siebie dzieci.

sz

Niektórzy mylnie sądzą, że centra artystyczne istnieją tylko dla tzw. prawdziwych artystów. Jednakże każdy człowiek posługujący się formą plastyczną, literacką, teatralną, taneczną czy krawiecką powołuje do życia swoją własną, unikalną sztukę, stając się na ułamki sekund tworzenia nie tylko artystą, ale i osobą spełnioną. Artysta to bowiem osoba, która bierze odpowiedzialność za swój własny rozwój, Sztukarnia otwiera swe podwoje przed wszystkimi, którzy chcą realizować swoje kreatywne „ja”, odkryć w sobie pasję, urealnić pomysły, wykrzyczeć własne wnętrze.

Nabywanie i kształcenie umiejętności artystycznych to cudowny sposób na wyrażanie siebie i pracę nad własną osobowością. Jest to forma aktywności, która pomaga odnaleźć szczęście, równowagę i spokój. Nie ma znaczenia czy jest się dzieckiem, młodzieńcem czy osobą w podeszłym wieku. Sztuka Nas otacza. Wystarczy przystanąć, schylić się i podnieść ją z chodnika.

Do Sztukarni są zaproszone także wszystkie dzieci, by uczestniczyć w warsztatach artystycznych i artystyczno-edukacyjnych. Kreatywna zabawa i nauka jest doskonałym sposobem na rozwijanie wyobraźni, a także opowiedzenia o swoich przeżyciach, nastrojach, pragnieniach. Zajęcia plastyczne, takie jak ceramika, animacja filmowa czy rysunek i malarstwo rozwijają zdolności manualne, a także pozwalają odkryć talenty i możliwości. Uczestnicy zajęć mają możliwość zrealizowania swoich najbardziej fantastycznych pomysłów, tworząc niepowtarzalne „dzieła sztuki”.

Zajęcia łączące zabawę z edukacją poszerzają wiedzę, rozwijają zmysł estetyczny i wykształcają wrażliwość na odbiór dzieł sztuki z zakresu literatury, plastyki i muzyki. Wszystkie prace wykonane podczas zajęć w Sztukarni dzieci mogą zabrać do domu.

Do Sztukarni mogą wybrać się nawet dwulatki ze swoimi rodzicami. Co ciekawego mogą tam robić? Mogą na przykład bawić się na Kreatywnym placu zabaw. Przeczytaj, co to takiego, na następnej stronie.

___________________________________

Kochane Mamy, chciałabyście w najbliższych dniach zabrać swoje maluchy (2-4 lata) do Sztukarni? Wystarczy, że wyślecie do nas e-maila z hasłem "sztukarnia". Pierwsze cztery mamy dostaną darmowe wejściówki na czwartkowe lub niedzielne warsztaty. Nie zwlekajcie, kto pierwszy ten lepszy!

Na zgłoszenia czekamy pod znanym Wam dobrze adresem: redakcja@supermamy.pl.

Centrum Artystyczne Sztukarnia mieści się przy ulicy Lewickiej 10 na Mokotowie. Można dojechać tam autobusem (przystanek Madalińskiego Szpital 02) lub metrem (Racławicka, Pole Mokotowskie).

 

 

 

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

JM
2014-06-27 22:09:16

re: Kreatywne zajęcia dla Maluchów w warszawskiej Sztukarni - rozdajemy wejściówki!

Mieszkańcy Lewickiej 8 i Falęckiej 5/7 proszą o nieprzychodzenie na podwórze między tutejszymi budynkami w celach konwersacyjnych i imprezowo-gastronomicznych, a zwłaszcza o niesprowadzanie pod nasze okna krzyczących dzieci. To jest podwórze-studnia z efektem echa, więc nawet cichą rozmowę słychać na całym podwórzu i w mieszkaniach. Ktoś w celach komercyjnych postanowił zburzyć piękną ciszę spokojnej okolicy, a my prosimy kulturalne osoby o niewspieranie tych wysiłków. My ... nie chodzimy biesiadować pod cudze okna. Czytaj więcej...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz