Małe dziecko rzucało królikami o podłogę, dorośli zachęcali

Mała dziewczynka rzucała kilkoma królikami o ziemię. Wszystkiemu przyglądały się co najmniej trzy osoby dorosłe. Grozi im kara pozbawienia wolności.

dziecko i kroliki

Film zamieszczony został w Internecie. O sprawie została powiadomiona policja i udało się już ustalić dane rodziców dziecka, które na nagraniu krążącym w sieci rzuca o podłogę królikami, a wszystkiemu przyglądają się osoby dorosłe. W pewnym momencie mężczyzna przekopuje zwierzęta w kierunku dziecka, a później jedno z nich stawia na głowie zdezorientowanej dziewczynki.

Dziewczynka wygląda na lekko zaskoczoną i przestraszoną cała sytuacją. Czuje wewnętrznie, że robi coś niewłaściwego, ale wszyscy w koło smieją się i ją dopingują. Rzuca więc na podłogę króliki jednego za drugim i gdy ich juz brakuje pod ręką, dorosły podsuwa nogą w jej stronę kolejne. Jedno z małych zwierzątek, wyrzucone w powietrze niczym z karuzeli, znika z ekranu. Cała "zabawa" trwa prawie prawie minutę, w trakcie której maltertowane króliki uciekają z "pola boju".   

Sprawą zainteresował się koszaliński oddział Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Sadyzm w czystej postaci - skomentowała organizacja. Film odbił się też szerokim echem wśród internautów. Oto kilka komentarzy:

Za każdym razem jak jestem w zoo, jestem przerażona tym, na co rodzice pozwalają swoim dzieciom. Zero szacunku dla zwierząt, żadnych zakazów, a małym wszystko wolno.”

„Dziecko dorośnie i potraktuje tak samo swoich starych. I będzie płacz, jakie te dzieci są niedobre dla starych, schorowanych rodziców, zamiast podać szklankę wody, to potrafią poczęstować kopniakiem.”

Komentarze (4)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Rodzic
2017-12-31 20:52:53

Wpierdoliłbym tym dorosłym pajacom do czego to dziecko namawiają.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Matka
2017-12-31 13:14:04

Zjebalam bym chyba takiego gnoja

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Matka
2017-12-31 10:54:00

Powinno sie ratowac to dziecko od takich zwyroli i odebrac im prawa rodzicielskie. Co oni moga nauczyc? Szacunku do zycia raczej nie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Głos tych co nie mówią
2017-12-30 20:19:45

Dziś znęca się nad zwierzętami bo bezmyślni sadyści, którymi są rodzice zachęcają dziecko do takich zachowań... tylko ciekawe komu za pare lat wbije nóż w żebra- może właśnie rodzicom, którzy nauczyli własne dziecko przemocy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz