Dziecko sprzedane pedofilom przez własną matkę

Matka wraz ze swoim partnerem chciała sprzedać syna pedofilom. Wszystko zostało nagrane

chłopiec

Matka przez długi czas molestowała swojego syna, nagrywała filmy erotyczne z udziałem dziecka, a potem za dziesiętki tysięcy euro sprzedawała chłopca za pośrednictwem darknetu. Wiele gwałtów było nagranych, więc śledczy nie mieli problemów z udowodnieniem winy. We wszystkim pomagał partner kobiety.

 ZOBACZ: 250 dziewczynek ofiarami molestowania seksualnego

Policja nie ma złudzeń - to jedna z najgorszych spraw pedofilskich w Niemczech. 48-letnia matka chłopca i jej 39-letni partner przez dwa lata sprzedawali dziecko za pośrednictwem internetu. Chłopiek, który dziś ma 10 lat, był brutalnie gwałcony i molestowany przez wielu "klientów" własnej matki, a także przez nią i przez jej partnera.

Co kierowało matką chłopca?

Kobieta przyznała, że początkowo molestowała syna, ponieważ chciała zadowolić seksualnie swojego partnera. Później, jak się okazało, że może to przynosić zysk, robiła to dla pieniędzy.

Kobieta została skazana na 12,5 roku więzienia, a jej partner na 12 lat i dożywotni nadzór policji. Oboje przyznali się do winy. Poza nimi w związku ze sprawą zostało aresztowanych jeszcze sześć osób, z czego pięć zostało skazanych. Wśród osób były również kobiety. Wiadomo, że 33-letni Hiszpan zgwałcił chłopca co najmniej 15 razy i zapłacił matce ponad 10 tysięcy euro.

ZOBACZ: Jest już wyrok dla byłego nauczyciela, który molestował swoje uczennice

Szkoła podejrzewała, co się dzieje, lecz nikt nie reagował

Partner matki chłopca był już skazywany za przestęstwa seksualne wobec dzieci. Nauczyciele podejrzewali, że chłopiec jest molestowany i alarmowali policję. Nikt jednak nie podjął żadnych działań.

Afera została wykryta dopiero w zeszłym roku, a wszystko za sprawą anonimowego zgłoszenia. Chłopiec był wykorzystywany przez dwa lata, regularnie go gwałcono, sprzedawano jego ciało i nagrywano filmy erotyczne z jego udziałem, większość z nich była publikowana w sieci. 

 

ap

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz