Matka poszła imprezować zostawiając w aucie dzieci, które zmarły. Teraz sama oskarża o naruszenie jej praw

19-latka została oskarżona o porzucenie dzieci z narażeniem ich życia po tym, jak zostawiła je w samochodzie na… 15 godzin!

Amanda Hawkin

Amanda Hawkins z hrabstwa Kerr County w Teksasie około godziny 21 pojechała na spotkanie ze swoimi przyjaciółmi, zabierając ze sobą córeczki – roczną Brynn i 2-letnią Addyson. Zaparkowała przed domem, w którym trwała impreza i poszła na górę, zostawiając maleńkie dziewczynki w aucie.

Po kilku godzinach do auta przyszedł 16-letni kolega Amandy, przespał się i poszedł dalej pić alkohol. Dziewczynki spędziły same całą noc. Choć znajomi ostrzegali, że córeczki płaczą, matka nie wróciła po nie. Podobnie nie zabrał ich pijany chłopak, który przespał się w aucie.

19-latka wróciła po córki dopiero następnego dnia po południu. Termometry w Teksasie wskazywały wówczas ponad 30 stopni Celsjusza. Dziewczynki były nieprzytomne. Przez cały czas nie miały dostępu do wody, jedzenia czy toalety. Kobieta obawiając się, że będzie miała problemy z prawem, wróciła do domu, umyła córki i przebrała. Postanowiła o tym nikomu nie mówić.

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz