Matka za karę wystawiła 7-latka na dwór. Chłopiec zmarł nad ranem

Hakeem Hussain został znaleziony martwy przed swoim domem ok. 7.30 w drugi dzień świąt.

ulica

35-letnia matka z Birmingham wystawiła za drzwi 7-letniego syna. To miała być kara za złe zachowanie. Następnego dnia rano wezwano pogotowie, jednak chłopiec już nie żył.

Nie wiadomo, ile Hakeem Hussain spędził czasu na zimnie. Pogotowie wezwano dopiero rankiem, gdy chłopiec już nie żył. Tamtej nocy była bardzo brzydka pogoda, a termometry wskazywały tylko 2 stopnie Celsjusza. Brytyjskie media podały, że bezpośrednią przyczyną śmierci chłopca było wyziębienie organizmu.

Składając hołd Hakeemowi w imieniu dzieci i personelu w Akademii E-ACT w Nechells, gdzie chłopiec się uczył, dyrektorka szkoły Julie Wright powiedziała:

„Hakeem był ciepłą duszą, która była utalentowana w wielu obszarach programu nauczania, a szczególnie w muzyce i sztuce. Jego występ, jako „Gwiazda Bożonarodzeniowa” w zeszłym roku, pozostanie ze mną na zawsze, ponieważ całkowicie skradł show swoim czystym głosem i obecnością na scenie.”

Policja zatrzymała 35-letnią matkę chłopca i jego 56-letniego wujka. Trwa śledztwo w tej sprawie. Mężczyźnie i kobiecie zostały postawione zarzuty nieumyślnego spowodowanie śmierci dziecka.

tw

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz