Matki nie lubią piaskownicy

I wcale nie chodzi o to, że do domu przynosi się tony piachu w butach i dzieci mają go sporo we włosach i w rajtkach… Wiele mam nie lubi placu zabaw, bo czują się tam oceniane - czegokolwiek nie zrobią, jest źle!

mama i dziecko

Matka jak kukułka

Na pewno znacie te obrazki. Siedzisz sobie w piachu z dziećmi. Przychodzi taka mama ze swoim kilkulatkiem. Najgorsze są te, które wchodzą i nie mówią „dzień dobry”. Jedno spojrzenie i już wiesz, co teraz nastąpi. Zaprowadza malucha do piaskownicy, wyrzuca do niej zabawki, mówiąc: „Pobaw się, ja jestem tu”. Siada na ławce i wyciąga telefon. I tyle ją widzieliście. Wyrodna matka? Podrzuciła dziecko jak kukułka i Ty, która zostałaś w piaskownicy rzucasz okiem na tego kilkulatka, chcesz czy nie, patrzysz, czy nie je piachu czy jakoś sobie radzi.

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
2015-05-26 11:04:35

re: Matki nie lubią piaskownicy

ja tak mialam przy pierwszym dziecku,mialam wrazeniw ze wszystko zle robie,ale chodzilam codziennie,nawet mialam znajome z ktorymi rozmawialam.musialam za synem chodzic zeby nie spadl z drabinki ale niektore mamy czytaly sobie,rozmawialy przez telefon.ale jedno bylo fajne ze dzieci wymienialy sie zabawkami i nikt nie byl przeciwny spotkalam sie tak tylko na jednym placu

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz