Niemowlę zakopane w lesie pod stertą gruzu i piachu

5-miesięczne dziecko zostało zakopane pod ziemią i przebywało pod nią przez 9 godzin, zanim zostało znalezione przez policję.

Znalezione niemowlę

Tej nocy biuro szeryfa otrzymało telefon z informacją o człowieku, który dziwnie się zachowywał w rejonie gorących źródeł Lolo Hot Springs w górach Montana w USA. Informowano, że groził on bronią ludziom. Miał też ze sobą pod opieką malutkie dziecko.

Po przybyciu na wskazane miejsce, funkcjonariusze natknęli się na podejrzanego. Był nim 32-letni Francis Carlton Crowley. Podczas przesłuchania okazało się, że jest on pod wpływem narkotyków. Mówił, że dziecko leżało martwe na poboczu drogi lub zmarło na jego rękach. Chaotyczne zeznania wskazywały, że zakopał je w lesie. 

Ze względu na pilny charakter sprawy, do pomocy wezwani zostali oficerowie elitarnej jednostki patrolowej United States Forest Service.   

"Funkcjonariusze kontynuowali poszukiwania w różnych obszarach, w których - jak twierdził oskarżony – znajduje się dziecko. Mieli trudności z zestawieniem licznych, niespójnych oświadczeń oskarżonego na temat miejsca zakopania chłopca" – napisano w aktach sądowych.

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz