Co zrobić, kiedy na przyjęcie urodzinowe Twojego dziecka... nikt nie przyjdzie?

Ta historia przywraca wiarę w ludzkość!

przyjęcie urodzinowe

Bohaterem historii jest 6-letni Teddy Mazzini, który zaprosił na swoje przyjęcie urodzinowe 32 swoich kolegów z klasy, aby razem z nimi świętować swoje urodziny w restauracji Peter Piper Pizza w Tucson. Nikt jednak się nie pojawił. Mama chłopca wpadła na pomysł, by wrzucić zdjęcie do mediów społecznościowych, a sprawę podchwycił lokalny reportem Nick VinZAnt, który zamieścił na swoim profilu zdjęcie chłopca siedzącego przy długim stole. Otacza go kilkanaście pustych papierowych talerzy. Reporter poprosił swoich fanów, aby napisali chłopcu życzenia, aby wesprzeć go na duchu.

Zobacz też: Gadżety niezbędne do zorganizowania przyjęcia urodzinowego dla dziecka

Zdjęcie bardzo szybko stało się viralem, a chłopiec otrzymywał nie tylko życzenia, lecz także prezenty. W tym zaproszenie na mecz NBA zespołu Phoenix Suns oraz Phoenix Rising MLS. 

Ludzie pisali bardzo ciepłe komentarze z życzeniami dla chłopca. Jak zapewnia Mama, po nieudanej imprezie, był to ich sposób na wieczór. Podobno to bardzo poprawiło mu humor, mimo, że gdy wychodzili z restauracji po nieudanym przyjęciu, miał on powiedzieć do mamy, że "skończył z imprezami na jakiś czas".

Mama chłopca twierdzi, że wysłane zaproszenia były potwierdzone. Część gości odmówiła od razu, inni po prostu nie przyszli.

Polecamy: Przyjęcie dla dziecka. Jak je dobrze zorganizować?

Wielu osobom jednak nie spodobał się sposób przekazywania życzeń chłopcu. Zarzucono też mamie egoizm i szukanie rozgłosu w mediach społecznościowych. Część z nich nie chciało uwierzyć, że nikt nie odpowiedział na 32 zaproszenia na przyjęcie. Jeszcze inni zapewniali, że w ten sposób matka robi jeszcze większą przykrość dziecku.

Próbowalibyście w ten sposób pocieszyć swoje dziecko po nieudanym przyjęciu urodzinowym?

 

 

AK

Komentarze (2)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz