Ojciec karze syna za znęcania się nad dziećmi i zbiera pochwały [VIDEO]

Ojciec z Wirginii chwalony jest za swoją taktykę wychowawczą po tym, jak ukarał syna, zmuszając go, aby w deszczu biegł milę do szkoły za prześladowanie innych dzieci.

bieg dziecka

- Mój syn spowodował, że ma kłopoty do tego stopnia, iż został usunięty z autobusu na trzy dni za tyranizowanie małych dzieci, czego nie znoszę i nie toleruję  - powiedział Thornhill na filmie wideo.

Ojciec dwójki dzieci opowiada, że mieszkają milę od szkoły. Mówi, że jego syn robi postępy, po tym, jak dostał karę pokonywania biegiem drogi do szkoły przez tydzień.

- Dobra wiadomość, hej, ludzie, utrzymuje on niezłe tempo, 6 mil na godzinę. Wczoraj był niegrzeczny dla Michelle, więc mimo, że dziś rano pada, wciąż biegnie - wyjaśnia Thornhill.

Thornhill twierdzi, że od rozpoczęcia postępowania dyscyplinarnego zachowanie jego syna stało się znacznie lepsze.

- Nauczyciele potwierdzili poprawę jego zachowania. W tym tygodniu nie ma problemów ze szkołą, podczas gdy w zeszłym tygodniu był po prostu całkowicie bez wyobraźni  - mówi.

Wyjaśnia, że jego sposób rodzicielstwa uczy odpowiedzialności za własne czyny. Ale dodje też, że gdy jego dzieci mają kłopoty, zawsze im pomaga.

- Jest to proste rodzicielstwo starej szkoły. To nikogo nie zabija. Jest to zdrowy sposób na karanie dziecka, ponieważ jest jednocześnie ćwiczeniem - tłumaczy.

- Jeśli moje dzieci coś robią źle, muszą za to zapłacić – mówi stanowczo Thornhill.

Film szybko zdobył popularność wśród użytkowników mediów społecznościowych.

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz