Opiekunka nieświadoma kamer torturowała niemowlę. Wszystko się nagrało [VIDEO]

Sprawa wyszła na jaw dzięki kamerom, które ukryła mama 8-miesięcznego niemowlęcia. Ujrzała na filmie, jak opiekunka, zamiast opiekować się jej synkiem, torturuje go.

znecanie dziecko

26-letnia Elena Lewendewa zatrudniła nianię, która miała zajmować się jej 8-miesięcznym synkiem. Sądziła, że jej dziecko ma dobrą opiekę do momentu, gdy zaniepokoiło ją dziwne zachowanie niemowlęcia – przerażenie i nagłe, częste ataki histerii. Postanowiłam zamontować w domu kamery. Była wstrząśnięta, gdy obejrzała to, co zarejestrowały urządzenia.

Na filmie widać, jak 31-letnia opiekunka, Anastazja Zeljabowa, zamiast opiekować się 8-miesięcznym chłopcem i dbać o jego bezpieczeństwo, bije go po twarzy, szarpie je i rzuca na podłogę, ściska maluchowi nos, aby nie mógł złapać oddechu i szybciej połykał pokarm z butelki .

 

Komentarze (3)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Mama
2018-02-22 23:14:19

Mam 8 miesiecznego synka, az mnie w sercu ściska jak na to patrze, co trzeba miec w głowie żeby robić cos tak okropnego:( mam nadzieje ze otrzyma surowy wyrok, a po wyjsciu z wiezienia nikt z jej otoczenia nie zapomni jej za co siedziala

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Mama
2018-02-21 18:13:45

Coś okropnego. Oby ja spotkała sroga kara.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Mama
2018-02-20 21:09:42

To pier k... Mam nadzieję że już gnie w więzieniu!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz