Perfekcyjna pani domu

Czy dzielisz się obowiązkami domowymi ze swoimi dziećmi? Warto nie być Zosią Samosią i uczyć pociechy od najmłodszych lat, że nic nie zrobi się samo.

mama

Odkurzanie, pranie, zmywanie, wieszanie prania, spacery z psem, karmienie rybek, mycie okien, przygotowywanie posiłków, prasowanie… Można wymieniać bez końca prace domowe, z którymi każda z nas zmierza się każdego dnia, oprócz wychowywania naszych kochanych dzieci czy codziennej pracy zawodowej. Obowiązki domowe są częścią naszego życia, nieodłącznym elementem.

W każdym domu panują różne prawa i tradycje jeśli chodzi o utrzymywanie porządku oraz podział prac. A jak wygląda to u Ciebie? Czy jesteś perfekcyjną mamą i sama chcesz podołać wszystkim domowym zadaniom czy dzielisz obowiązki? Jeśli jesteś Zosią Samosią, to mamy radę… przestań nią być i wprowadź kilka prostych zasad, jeśli chodzi o prace domowe. Nawet jeśli wychowujesz właśnie dwu-, trzyletniego malucha, przeczytaj dalej, w jaki sposób taki brzdąc też może Ci pomóc i przyniesie to korzyści nie tylko Tobie, ale i samemu maluszkowi!

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz