Kompletnie pijana matka podwozi autem dziecko do szkoły!

Około godziny 8:00 oficer dyżurny łódzkiej policji został powiadomiony przez 46-letniego mężczyznę o zatrzymaniu nietrzeźwej kobiety, kierującej autem.

matka z dzieckiem w aucie

Jej samochód marki BMW poruszał się od krawężnika do krawężnika. W pewnym momencie pojazd zatrzymał się i wysiadło z niego dziecko. Obserwujący to mężczyzna podbiegł do auta i spostrzegł za kierownicą kobietę, od której czuć było silną woń alkoholu. 46-latek wyjął kluczyki ze stacyjki i wezwał policję.

Po chwili na miejsce zdarzenia podjechało kolejne auto. Kierujący hyundaiem stwierdził, że bmw dosłownie przed chwilą uderzyło w jego samochód.

Na miejscu pojawił się patrol drogówki. Policjanci sprawdzili  stan trzeźwości kobiety. Na urządzeniu zabrakło jednak skali. Policjanci wraz z kobietą pojechali więc do najbliższego komisariatu, gdzie ponownie przeprowadzili test. Okazało się, że 42-latka miała w organizmie ponad 4 promile alkoholu.

Funkcjonariusze do dziecka przebywającego w szkole wezwali ojca dziewczynki. Kobieta została przewieziona do izby wytrzeźwień, a jej auto odholowywano na parking strzeżony. Odpowie za spowodowanie kolizji oraz kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, bez wymaganych dokumentów. Grozi jej kara do 2 lat więzienia.

TW

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz