Pokoiki dziecięce IKEA: Jest tutaj miejsce na zabawę & naukę!

Dom powinien być najlepszym placem zabaw.

Pokoik Ikea

Wspaniale byłoby zaprojektować dom tak, aby w jak najlepszy możliwy sposób wspomagał rozwój dziecka. To miejsce, w którym maluch bawi się i uczy, poznaje świat, a przede wszystkim... jest dzieckiem.

Ikea wie, jak funkcjonalnie, bezpiecznie i MODNIE urządzić pokój dziecięcy!

Po pierwsze: Pokój dziecka to coś więcej niż tylko miejsce do spania. To prawdziwy raj dla zabawy i wyobraźni. Dlaczego nie dać dzieciom największego pomieszczenia w domu, aby miały przestrzeń dla swoich wielkich pomysłów?

Po drugie: Wspólny pokój nie musi oznaczać katastrofy. Wszystko, czego potrzeba, to sprytne rozwiązania do przechowywania - i wiele powodów do wspólnej zabawy.

Po trzecie: Wyobraźni najmłodszych należy zapewnić pełną swobodę, wybierając meble dopasowane do potrzeb dziecka oraz przestrzeń do przechowywania wszystkich towarzyszy zabaw.

Po czwarte: Pokój dziecięcy nie musi być duży, aby był funkcjonalny. Sprytne, oszczędzające przestrzeń meble i dobra oganizacja wystarczą, aby zapewnić miejsce na wszystko, co niezbędne dla twojego maleństwa.

Po piąte: Urządzenie kącika dla niemowlaka we własnej sypialni przynosi wiele korzyści - nie trzeba daleko chodzić, gdy maleństwo obudzi się w środku nocy. Śpiąc w jednym pomieszczeniu, warto przedzielić je zasłoną, aby zapewnić maluchowi odrobinę prywatnej przestrzeni.

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz