Potworrrna imprrrowizacja - spektakl dla dzieci - Klub Komediowy w Warszawie

Najpierw było słowo, a nawet słów wiele. Do rymu i do sensu. Potem się okazało, że słowami tymi można się świetnie bawić. Przestawiać i ustawiać, dodawać i odejmować. I co? I zapraszamy wszystkie dzieci na historię pełną potworów i kosmitów, które są w telewizji, a ta telewizja jest w książce... dziwne? No jasne! Ale wiecie, one fajne są te potwory i wszystko dobrze się skończy...

spektakl plakat

Będzie to improwizowany spektakl na podstawie książki Mateusza Moczulskiego "Potworrrna Historia" (z ilustracjami autorstwa Eweliny Głaz), która w nadchodzącym miesiącu zostanie wydana przez Katedrę Projektowania Książki krakowskiej ASP.

Improwizatorami będą aktorzy Klubu Komediowego znani widzom jako współtwórcy grup teatralnych Klancyk oraz Hofesinka.

Klub Komediowy działa w ramach Stowarzyszenia Inicjatyw Twórczych "Windą w bok". Jego celem jest propagowanie działań kulturalnych, obejmujących różnorodne pola aktywności twórczej.

Spektakl przeznaczony jest dla dzieci w wieku 6 - 12 lat.

KIEDY: 2 marca, niedziela, godz. 12:00

GDZIE: Klub Komediowy, ul. Nowowiejska 1

BILETY: 5 zł

REZERWACJE: rezerwacje@komediowy.pl tel. 517 876 360

Dla pierwszych trzech Mam, które na adres redakcja@supermamy.pl przyślą swoje zgłoszenie, mamy podwójne zaproszenia na spektakl. W tytule e-maila należy wpisać słowo "spektakl", a w treści swoje imię i nazwisko. Czas start!

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz