Czy kupując ubranie sobie, możesz pomóc dzieciom?

Jak najbardziej! Gwiazdy już pokochały te T-shirty. Ty też możesz je mieć!

razem możemy więcej

Co łączy Magdalenę Różczkę, Maję Bohosiewicz, Mateusza Damięckiego i Macieja Stuhra? Radość z pomagania innym i charytatywne koszulki Razem Możemy Więcej - polskiej marki Endo. Co zrobić, aby tak jak gwiazdy przyłączyć się do akcji?

Polecamy: Jestem bardzo dobrym ojcem i mężem. Jednak mojej żonie nie da się dogodzić

Jesień w pełni, wielkimi krokami zbliżają się Mikołajki oraz Boże Narodzenie. To czas, w którym szczególnie chętnie pomagamy innym. Często, by okazać wsparcie, wystarczy bardzo niewiele. Świetnym tego przykładem jest akcja charytatywna Endo - Razem Możemy Więcej, pomagająca dzieciom w walce z nowotworami. Jak do niej dołączyć? Wystarczy kupić produkty z charytatywnej kolekcji. Całkowity zysk z ich sprzedaży trafia do podopiecznych Fundacji Spełnionych Marzeń, ułatwiając jej podopiecznym powrót do zdrowia.

Bo dzieci są najważniejsze

Jak mówi autorka akcji i właścicielka Endo - Aneta Kołaszewska, działalność marki znacznie wykracza poza projektowanie i sprzedaż ubranek. Endo świetnie rozumie najmłodszych i zawsze stawia ich potrzeby na pierwszym miejscu.

-Dziecko jest zawsze w centrum naszej uwagi i staramy się widzieć więcej, niż czubek własnego nosa. Pomoc najmłodszym, dla których los jest wyjątkowo niesprawiedliwy, to nasz obowiązek!  – wyjaśnia Aneta Kołaszewska.

https://www.youtube.com/watch?v=ZNZEw8gqjV8

Gwiazdy dają przykład!

Ambasadorką akcji Razem Możemy Więcej jest znana i ceniona aktorka - Magdalena Różczka, współautorka hasła – Razem Możemy Więcej.

-Gdy włączamy się w akcje charytatywne, to mamy siłę sprawczą. Jako jednostka możemy niewiele, zaś razem jesteśmy naprawdę potrzebni i mamy wielką moc. Łącząc siły zmieniamy świat na lepsze – tłumaczy.

To niejedyna artystka, zaangażowana w tę szlachetną inicjatywę. Podopiecznych Fundacji Spełnionych Marzeń wspiera także Anna Dereszowska.

-Wspaniale jest móc pomagać i każdy może to zrobić – na różne sposoby. Można pomagać samemu, ale można też działać wspólnie – bo razem, możemy więcej – i do tego was zachęcam – wyjaśnia aktorka.

Wśród znanych i lubianych, którzy zaangażowali się w akcję, nie mogło również zabraknąć Szymona Majewskiego.

-Jestem wielkim przyjacielem Endo i Fundacji Spełnionych Marzeń. Polecam koszulki z charytatywnej kolekcji, ponieważ wspierają podopiecznych z Fundacji Spełnionych Marzen, cudownie się w nich wygląda i - co więcej - są bardzo komfortowe – tak showman zachęca do charytatywnych zakupów.

W projekt zaangażowali się również: Paulina Sykut-Jeżyna, Mateusz Damięcki, Laura Łącz, Anna Dec, Kasia Bujakiewicz, Krzysztof Ibisz, Maja Bohosiewicz, Maciej Stuhr, Edyta Herbuś, Tomek Ciachorowski, Bovska, Karolina Pilarczyk.

Zobacz też: Moje małżeństwo umiera przez dziecko

Dla całej rodziny

Koszulki „Razem Możemy Więcej" od Endo to uniwersalna propozycja, pasująca do każdej stylizacji. Co więcej, T-shirty może nosić zarówno niemowlę, jak i dorośli - są dostępne w rozmiarach dla całej rodziny. W kolekcji znalazły się również ekologiczne torby na zakupy. Wszystkie produkty można znaleźć w sklepie internetowym:  https://endo.pl/.

Więcej o akcji na: https://endo.pl/kolekcja/razem-mozemy-wiecej,1

 

Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz