Rodzice bili trójkę dzieci specjalnym pejczem

31-letnia Monika M. i 33-letni Marcin M. w Oleśnicy nie wiedzieli, że nie można bić dzieci, znęcali się nad nimi specjalnie przygotowanym do tego pejczem.

Przemoc

Małżeństwo ma trójkę dzieci: dwóch chłopców i dziewczynkę w wieku 4, 6 i 10 lat. Do fizycznego i psychicznego znęcania się dochodziło od lipca 2015 r. do grudnia 2017 r.

Zobacz też: Co piąty Polak uważa, że biciem wychowa dziecko

Ojciec znęcał się fizycznie i psychicznie nad najstarszym dzieckiem. Bił je po całym ciele specjalnie przygotowanym przedmiotem przypominającym pejcz - składającym się z drewnianej rączki do której przymocowano sześć sztuk przewodów elektrycznych o długości pół metra.

Z kolei Monika M. znęcała się nad wszystkimi, swoimi dziećmi. Biła je pejczem po całym ciele i wyzywała, zaś dziewczynkę szarpała za włosy. Dzieci miały siniaki na całym ciele.

Marcin M. przyznał się, że sam skonstruował pejcz do karania potomstwa. Ojciec twierdzi, że nie miał pojęcia, iż nie można dzieci karcić fizycznie. Z kolei dla Moniki M. bicie pejczem nie było znęcaniem się, a formą ich karcenia za nieposłuszeństwo, wynikłą z emocji, a także za nieposłuszeństwo wobec niej, jak również za to, że rodzeństwo biło się między sobą.

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz