Rozpuszczone bachory - czy takie istnieją?

Masz uparte dziecko, a może rozpuszczone? Sprawdź!

Idealnych dzieci nie ma, jak i idealnych rodziców. Każdy z nas rodziców stara się wychować dziecko, jak najlepiej potrafi. Coraz więcej mówi się o tym, że dziecko ma swój charakter i może mieć swoje zdanie, a także, że należy je szanować. Pielęgnujesz to u dziecka, by w przyszłości było pewne siebie i wiedziało, czego chce. A może dajesz dziecku wszytko co najlepsze, bo możesz i chcesz. Jednak nie trudno przekroczyć cienką granicę.

Sprawdź, czy twój maluch jest małym indywidualistą, czy już można mówić o rozpieszczeniu. Ma swoje zdanie, czy najzwyczajniej nie zna granic?

Sprawdź >>>

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Ira
2017-01-12 11:20:14

Najgorsi są rodzice ..jestem mama ale wiele lat byłam niania . Do tego praca w sklepie i jestem pewna ze najgorsi są rodzice .przed samymi świętami stoję w kolejce po rybki tak wyszło ze była to niedziela mały sklepik z własnymi wyrobami (zawsze ogromne kolejki przed swietami) Co zobaczyłam uśmiechniętą kasjerka która od końca listopada ma maraton w pracy po 14 h .I rodziców z 5 letnim dzieckiem które najpierw wsadzilo ręce w obiad tej sprzedawczyni później zjadlo trochę ... resztę rozrzucilo po sklepie ..zero reakcji rodziców nawet przepraszam nie powiedzieli . Ani do dziecka (udawali ze nie widza) Czytaj więcej...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz