Seks na ulicach (MOCNE ZDJĘCIA)

Świat ludzi dorosłych przesiąknięty jest seksem. Wylewa się na ulice w postaci rozmaitych wizualizacji, które można by śmiało podpisać „dozwolone od lat 18”. Szkoda, bo po ulicach chodzą też nasze dzieci, które nie mają klapek na oczach. Kilkulatki są bardzo dociekliwe.

reklamy

Sex shopy

Kiedyś miały swoje miejsce w jakieś odległej dzielnicy miasta, jeden może kilka, umiejscowione obok siebie, żadnych wystaw, żadnych reklam. Temat tabu. Jednak gadżety z sex shopu zaczęły robić karierkę, kiedy „śmieszne” prezenty kupowano z okazji 18. urodzin, wieczoru panieńskiego czy kawalerskiego oraz z okazji okrągłych urodzin. Dziś sex shop może znajdować się w sąsiedztwie spożywczego i na nikim nie robi to wrażenia. Branża się rozwinęła, konkurencja jest duża, więc warto zrobić jakąś wystawkę, gablotę przy wejściu, niech zachęca! A w niej kolorowe wibratory i inne akcesoria. Gablotka na pewno zostanie zauważona, to fakt. Zobaczą ją również dzieci. Ale czy ktoś się tym przejmuje? Tłumaczenie co i jak to już sprawa rodziców… Tylko my znamy wrażliwość naszych dzieci i wiemy, że są historie, których dziecko w pewnym wieku nie przyswoi.

Komentarze (2)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Scaalia
2015-06-09 18:43:15

re: Seks na ulicach (MOCNE ZDJĘCIA)

Dla mie seks na ulicach nie jest problemem, przestancie robic problem z naturalnej części zycia.Ale pokazywaniu kobiety jako obiektu seksualnego stanowczo sie sprzeciwiam.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Ania
2015-06-09 17:11:36

re: Seks na ulicach (MOCNE ZDJĘCIA)

Bardzo trafny artykuł, cieszę się, że ktoś w końcu zwrócił uwagę na ten problem. Pozdrawiam.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz