Czy widzicie, jak wygląda córka Natalii Siwiec? Przerażające?

Natalia Siwiec to jedna z najpopularniejszych matek polskiego show biznesu - czy jednak potrafi zająć się dzieckiem tak, jak chciałyby tego jej matki?

Siwiec

Czy mamy zawsze wiedzą najlepiej, co jest dobre dla ich dziecka? Zdaje się, że tak, ale internautki często są innego zdania. W ostatnim czasie okazuje się, że internetowe matki wiedzą lepiej niż matki bilogiczne. Czy tak też było tym razem?

Natalia Siwiec pod ostrzałem

Jak jest się celebrytą, to trzeba liczyć się z tym, że wciąż trzeba na wszystko uważać, a na każdym kroku można natknąć się na nieprzychylność mediów i złośliwych fanów. Na Instagramie nierzadko fanki zwracają uwagę znanym matkom. Nierzadko jest to zwyczajnym wtrącaniem się w nie swoje sprawy, a nierzadko internetowe matki jednak mają rację... Jak było tym razem?

Matka rozebrana, a dziecko?

Tym razem wydaje się, że Natalia Siwiec naprawdę przesadziła! Widzicie, jak jest ubrana jej córka? Fankom nie uszło to uwadze. Były takie, które zachwycały się piękną scenerią i zjawiskową sukienką celebrytki, lecz większość fanek zwróciła uwagę na coś zupełnie innego - Mia, corka Natalii Siwiec, wyglądała jakby były trzaskające mrozy!

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz