Straszna śmierć 3-letniego Nikosia. Znęcał się nad nim partner jego matki

Nikodem z Wieruszowa w październiku 2017 roku trafił do Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Obrażenia, które rozpoznano u chłopca, wskazywały na to, że był bity i gwałcony, wskutek czego zmarł

Przemoc nad dzieckiem

Kiedy Żaneta K. wróciła do domu, jej syn był już w ciężkim stanie. Tego dnia 3-latkiem opiekował się partner jego matki, Steve V.  25-letni mężczyzna posiada podwójne obywatelstwo - kanadyjskie oraz portugalskie. 23-letnią Żanetę, nauczycielkę angielskiego, poznał przez Internet. Wkrótce przeprowadził się do niej i Nikodema. Sielanka trwała dwa miesiące.

W dniu, w którym 3-latek trafił do szpitala, przeprowadzono badania i stwierdzono, że doznane przez niego obrażenia wskazują na przemoc fizyczną oraz gwałt. Mimo wysiłków lekarzy, Nikoś zmarł następnego ranka.

Po przesłuchaniu matki, policja zdecydowała o zatrzymaniu jej partnera.

12 czerwca 2018 roku Prokuratura Rejonowa w Wieluniu zakończyła śledztwo dotyczące zabójstwa w związku ze zgwałceniem 3-letniego chłopca, wystawiając akt oskarżenia. Podejrzany odpowie za znęcanie się nad 3-letnim synem partnerki w okresie od 20 do 29 września 2017 roku. Mężczyznę oskarżono także o posiadanie środków odurzających w postaci suszu roślinnego konopi.

 

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
2018-08-15 12:08:26

może warto im to samo zrobic

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz