Tata i córka - niepowtarzalna relacja

Dziewczynki marzą o spotkaniu księcia z bajki. Zazwyczaj pierwszym księciem w ich życiu jest ojciec.

tata i córka

Dziewczynki marzą o spotkaniu księcia z bajki. O białym rumaku, pięknych sukniach i balu na zamku. Każda z nas wierzyła, że pewnego dnia spotka na swej drodze rycerza, który ocali ją z opresji. Pierwszym z nich miał być Tata. Zawsze obecny, kochający i dbający o nasze bezpieczeństwo. W artykule kilka słów o tym, jak niewiele trzeba, by spełnić marzenia małej dziewczynki.

Początkowo wymagania małej kobietki są bardzo zbliżone do oczekiwań małego chłopca. Nie liczy się, czy rajstopki są różowe, a na nóżkach lakierki, byleby rodzice przytulali i brzuszek był pełen. Tym samym, obowiązkiem tatusia jest być i wspierać. Reszta szczegółów i instruktaż opieki nad dzieckiem dostępny u każdej Mamy. Jednak córeczka rośnie jak na drożdżach i pojawiają się schody. No bo wiadomo, Tata z synem to i klocki poukłada, i w piłkę pogra, i zmontuje kolejkę. Kupi zestaw małego strażaka, pirata, żołnierza. Nauczy gwoździe wbijać i boksować. Ale z dziewczynką?

Co ojciec ma robić z córeczką? Przecież lalek ubierać wcale nie musi umieć, a dziewczynka garażu budować nie skora. I co począć?

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Siostra
2016-07-14 13:36:27

re: Tata i córka - niepowtarzalna relacja

Dobrze jak ten ojciec jest droga siostro przyrodnia

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz