Tragedia w Lubinie. Matka zabiła dwie córki

Niedoszła samobójczyni postanowiła zabić swe córki: 12-latkę i niespełna roczną córeczkę.

nieprzytomna kobieta

Mieszkanka Dolnego Śląska postanowiła odebrać życie nie tylko sobie, ale także swoim córkom. W mieszkaniu znaleziono zwłoki zabitego niemowlęcia. Następnie natrafiono na nieprzytomną matkę oraz jej 12-letnią córkę. Obie miały na ciele poważne rany kłute.

Kobieta najpierw poderżnęła gardło swojej 13-miesięcznej córce, a potem wbiła nóż w serce 12-latce. Rodzinę w jednym z mieszkań przy ul. Cedrowej w Lubinie znalazł ojciec dziewczynek. Mężczyzna wracał rano z pracy w kopalni. Miał problem, żeby dostać się do mieszkania. Jedna z sąsiadek wspomina, że słyszała w nocy płacz dzieci.

Niemowlę straciło życie na miejscu, druga z córek niedoszłej samobójczyni zmarła po przewiezieniu na ostry dyżur. Matka nadal przebywa w szpitalu w stanie ciężkim. Lekarze walczą o jej życie, zaś policjanci  pilnują.

Śledczy biorą pod uwagę dwie możliwości przebiegu zdarzeń. Jedną z nich jest tzw. rozszerzone samobójstwo popełnione przez matkę dzieci. Sąsiedzi wspominali, że leczyła się psychiatrycznie. Nie jest to jednak potwierdzona informacja. 

Rodzina nie była objęta tzw. Niebieską Kartą i nie była w kręgu zainteresowania placówek socjalnych. To była normalna, spokojna, kochająca się rodzina - opowiadają sąsiedzi. 

tw

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Lola
2018-01-26 10:23:21

MASAKRA !!!!!!!! :(

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz