Ojciec uderzył w twarz dziewczynkę za kupno gazetki za 10 złotych [FOTO]

38-letni mężczyzna z Lubania w woj. dolnośląskim w Sylwestra publicznie spoliczkował 6-letnią córkę za to, że wydała w sklepie 10 złotych!

dziewczynka zakupy

Bulwersująca scena została nagrana przez kamerę w salonie z prasą, znajdującym się w jednej z lubańskich galerii handlowych. Około godziny 15 mężczyzna przyjechał na sylwestrowe zakupy. Dziecko zostawił w sklepie, zaś sam udał się do marketu spożywczego.

Dziewczynka oglądała gazetki, a w ręku miała przygotowane swoje 10 złotych. Wybrała kolorowe czasopismo dla dzieci i poszła z nim do kasy. W momencie, gdy sprzedawczyni drukowała paragon, do sklepu wbiegł rozwścieczony ojciec dziewczynki. Wyrwał jej z rąk gazetkę i rzucił się z krzykiem do sklepowej, aby zwróciła pieniądze. Jak bowiem mogła sprzedać pismo 6-letniemu dziecku!

Po tym wszystkim spoliczkował córkę, a wychodząc ze sklepu odgrażał się, że po powrocie do domu czeka ją odpowiednia porcja „dyscypliny” i wychowania.

Na szczęście zajście nagrała kamera monitoringu i film trafił w ręce policji. Ojciec nie dość, że nie zdążył spuścić w domu lania córce, to prawdopodobnie usłyszy prokuratorskie zarzuty.

tw

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz