Wakacje z dziadkami? Kupuję to!

A gdyby tak wybrać się na rodzinne, trzypokoleniowe wakacje? Może być bardzo sympatycznie.

wakacje z dziadkami

 

Ach, wakacje... Pomyśl sobie: tylko ty, on, wasze dziecko i... dziadkowie? Może niektórym rten pomysł wyda się wręcz kosmiczny, ale zapewniam, że warto to przemyśleć. Każdy jadąc na wakacje z rodziną, marzy o tym, by wreszcie spędzić czas z najbliższymi (tzn. z partnerem i dziećmi), jednak towarzystwo waszych rodziców wcale nie musi tego wykluczać. Co więcej, dziadkowie mogą to wspólne spędzanie czasu ułatwić.

 

Romantycznie we dwoje

Podczas wakacyjnych wojaży ma się dużo czasu na przyjemności. Kiedy więc spędzić romantyczny wieczór z partnerem, jeśli nie teraz? Czy mielibyście na to szanse, wyjeżdżając z maluchem sami? Podpowiem wam: nie. Jeśli zaś główka pracuje i zabraliście ze sobą dziadków, wasze szanse na randkę są znacznie większe. Pociecha chętnie zostanie wieczorem z ukochanymi dziadkami, którzy np. będą czytać bajki, a wy w tym czasie... dalszy ciąg dopowiedzcie sobie wedle uznania.

 

Ranne ptaszki

Ludzie do pewnego wieku lubią wcześnie wstawać (niektórym to zostaje, czego im niezmiernie zazdroszczę), potem dorastają i... od pewnego wieku znów lubią wcześnie wstawać! Przy rozważaniu wyjazdu na urlop z dziadkami, dobrze jest tę wiedzę wykorzystać. Czy na co dzień często się wysypiacie? Ja nie. Wy też? Może zatem nie zaszkodziłoby wyspać się trochę na wakacjach? Ze wstającym o szóstej (wcześniej?!) radosnym, ćwierkającym skowronkiem średnio się wyśpicie. Chyba, że poprosicie o wsparcie dziadków. Może dla nich wstawanie o świcie będzie łatwiejsze, niż dla was i z samego rana będą świetnie się bawić ze swoim wnuczęciem. Kto wie, czy i śniadania do łóżka razem nie podadzą?

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz