Weronika Rosati zamieszka u rodziców z dzieckiem

Do przeprowadzki namówiła ją mama, która chce wesprzeć córkę w trudnym momencie rozstania połączonym z wychowaniem małej córeczki.

weronika rosati

W grudniu zeszłego roku Weronika Rosati została mamą malutkiej Elizabeth. Ojcem dziewczynki jest Robert Śmigielski. Para niedawno ogłosiła rozstanie, jednocześnie prosząc o uszanowanie ich prywatności.

W związku z tym, mama Weroniki, zachęciła córkę by wprowadziła się do rodzinnego domu wraz z dzieckiem.

Zobacz też: Weronika Rosati uważa, że poród w towarzystwie mamy to doskonały pomysł

Media twierdzą, że od kiedy Rosati rozstała się ze Śmigielskim, jej mama praktycznie nie odstępuje jej na krok. Weronika ma ponoć bardzo silną relację z matką i teraz jest to bardzo widoczne. To jednak nie pomogło zbytnio w przekonywaniu Weroniki do zamieszkania z rodzicami - mówi się, że Teresa Rosati musiała długo namawiać córkę do tej decyzji.

Weronika ugięła się, wiedząc, że nie ma dla dziecka lepszego miejsca, niż pośród rodziny i najbliższych. Na pewno będzie to też ułatwienie dla aktorki, która ciągle pracuje.

Przeprowadzka ma obyć się z końcem lata, ponieważ aktualnie Weronika wraz z córką przebywają w Los Angeles, gdzie aktorka pracuje na planie nowego filmu. Podobno dziadkowie bardzo się cieszą na wspólne mieszkanie.

Uważacie, że przeprowadzka do domu rodzinnego z małym dzieckiem to dobre rozwiązanie?

 

AK

Źródło: radiozet.pl

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz