Wyjątkowy facet! Samotny tatuś, który potrafi zaplatać wymyślne warkocze swojej córeczce. Jak posiadł tę umiejętność?

Bycie ojcem samodzielnie wychowującym małą dziewczynkę to nie lada wyzwanie!

tata i córeczka

Greg Wickherst z Colorado w USA to tata samotnie wychowujący dziecko. Jego największy skarb to trzyletnia córeczka Izzy. Z jej mamą rozwiódł się i od ponad roku opieka nad dzieckiem podzielona jest tak, że większość czasu dziewczynka spędza z ojcem.

Wychowanie małej dziewczynki to dla samotnego mężczyzny nie lada wyzwanie. Oprócz zmieniania pieluch, radzenia sobie z napadami złości zbuntowanej dziewczynki, opowiadania bajek na dobranoc, kojenia nocnych strachów i pielęgnowania malutkiej, gdy jest chora, dochodzą jeszcze czynności, które kobiecie przychodzą naturalnie i z łatwością, ale mężczyźnie o dużych i niezgrabnych dłoniach niekoniecznie.

Greg całe życie golił swoją głowę na łyso, a tymczasem jako ojciec stanął przed wyzwaniem zaplatania warkoczy ukochanej córeczce, której, jak to każdej małej modnisi, przestały wystarczać niedbale zawiązane kucyki. Jak sobie poradził?

Postanowił przejść kurs fryzjerski w szkole kosmetologicznej. Zaczynał naukę od prostych, pojedynczych warkoczyków, aż wszedł na wyższy poziom wtajemniczenia. Efekty, jak same możecie zobaczyć na następnych stronach, są więcej niż zadowalające. Greg stał się prawdziwym specem od dziewczęcych warkoczyków, a Izzy kocha jego stylizacje na swojej głowie. Efektami chwalą się na Facebooku. 

Natomiast oprócz tego, że Greg oczywiście poleca samotnym ojcom przeszkolenie się w zaplataniu warkoczyków swoim córeczkom, to jednak ważniejsze jest to, co jeszcze radzi samotnym rodzicom: aby cieszyli się wszystkimi chwilami spędzanymi razem ze swoimi dziećmi. I tymi słodkimi, i tymi trudniejszymi. Chwile te bowiem tak szybko mijają…

Zobacz fryzjerskie popisy Grega na następnych stronach.

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz