Zabawne, dziecięce wersje celebrytów Złote Globy 2013

Pomysł Tricii Messeroux, nowojorskiej fotografki, bardzo przypadł nam do gustu. Urocza sesja zdjęciowa!

złote globy

Pamiętamy, jak uwielbiałyśmy, będąc małymi dziewczynkami, udawać dorosłe. Przebierać się w ciuchy mamy lub straszej siostry. Zakładać sukienki do ziemi, stawać przed lustrem i udawać słynne piosenkarki lub aktorki, trzymając w ręce szczotkę do włosów, spełniającą funkcję mikrofonu.

A pamiętacie Minilistę przebojów w telewizji? Która z nas nie marzyła, żeby w niej wystąpić?

Która z nas nie marzyła, oczywiście obok pragnienia stania się prawdziwą księżniczką, być sławną i bogatą, ubraną w elegancką, mieniącą się świetle jupiterów suknię? Na mamine szminki i cienie do powiek, szczególnie te perłowe, zawsze patrzyłyśmy tęsknym okiem, zaś chwila, kiedy po raz pierwszy pozwoliła nam ich użyć, na długo, o ile nie na zawsze, zapadła nam w pamięć.

Dlatego właśnie pokazujemy Wam zdjęcia Tricii Messeroux, znalezione na amerykańskim portalu Buzzfeed.com. Odtworzyła ona w osobach maluchów znane postacie, które wystąpiły w 2013 roku na gali rozdania nagród Złote Globy. Zdjęcia są urocze i przezabawne! Musicie przyznać, że fotografka pomysł miała znakomity! Obejrzyjcie fotki NA NASTĘPNYCH STRONACH, wracając po trosze do marzeń z naszego dzieciństwa.

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz