12-latek zwymiotował, a dwa dni później już nie żył. Lekarze obawiają się nowej epidemii

Lekarze badają sprawę, aby potwierdzić lub wykluczyć ogromnie niepokojącą informację, że pojawiło się ognisko nowej, ogromnie niebezpiecznej i szybko rozprzestrzeniającej się odmiany grypy.

chlopiec chory

9 stycznia chłopiec zwymiotował w czasie obiadu. Następnego dnia z silnymi objawami grypy trafił na ostry dyżur. Lekarze byli jednak bezradni. Przeprowadzony test, wykrywający tego wirusa, wypadł negatywnie. Ponadto dziecko było zaszczepione na grypę w grudniu. Parametry życiowe chłopca były w normie, więc przepisano mu lek przeciwwymiotny i wypisano do domu do domu.

Dwa dni później, w czwartek mama 12-latka przeżyła prawdziwy koszmar.

Kiedy weszłam do jego pokoju, leżał na podłodze. Oczy miał otwarte i patrzył na mnie. Wyglądał jak ryba wyciągnięta z wody. Ryba, która próbuje oddychać. Wezwaliśmy pogotowie, a w międzyczasie ojciec Michaela wykonywał mu sztuczne oddychanie - opowiada Jessica Decent-Doll ze stanu Michigan w USA, na pograniczu z Kanadą.

Michael jednak zmarł niedługo później w szpitalu. Rodzina chłopca czeka na oficjalną przyczynę śmierci, która znana będzie po sekcji zwłok. Objawy choroby były jednak bardzo podobne do grypy typu A, która zabiła już w tym sezonie 20 dzieci.

 

Komentarze (4)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Lola
2018-01-23 10:27:19

Pewnie wszystkie dzieci, ktore zmarły były szczepione na grypę...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Magda
2018-01-22 09:24:56

Dalej ingerujmy w naturę tworząc szczepionki na choroby które są dobrze znane i w większości przypadków uleczalne niech sobie mutują te choroby i stają się śmiertelnie niebezpieczne, a co tam. Dalej wymyślajmy szczepionki na pneumokoki aby mogły je zastąpić meningokoki a później jak wprowadzą obowiązek meningokoków to zaczną nas częściej atakować gronkowce a na sam koniec zaczną nas zabijać bakterie nam przyjazne bo wszystko się zmutuje ale szczepmy dalej i więcej

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
...
2018-01-22 08:32:09

NOP

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Lala
2018-01-21 19:13:00

Dziwnym trafem wszystkie osoby ktore szczepia sie na grype to zaraz potem sa na nia chore mimo ze nigdy przedtem na grype nie chorowaly. Jak widac tutaj tez dziecko z tego co wyczytalam wczesniej bylo szczepione przeciwko grypie.wniosek nasuwa sie sam.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz