Czy współczesne życie wywołuje raka u dzieci?

Fast-foody, telefony komórkowe, spaliny, chemiczne środki czystości - eksperci łączą to wszystko z `epidemią` raka u dzieci.

rak u dzieci

Eksperci zaobserwowali niepokojący wzrost zachorowań na raka u dzieci i podejrzewają, że można o to obwiniać nasz styl życia. Lekarze twierdzą, że możemy już mówić o prawdziwej "epidemii" raka, liczba zachorowań wzrosła o 40%. Tablety, telefony komórkowe, spaliny czy środki czystości są głównymi winowajcami tego nagłego skoku zachorowań. Jedynie 5% zachorowań spowodowane jest czynnikami dziedzicznymi.

Przegrywamy walkę z rakiem. To jest epidemia!

Wzrost liczby ludności nieznanie wpływa na statystki wzrostu osób chorych na raka - rodzi się więcej dzieci, więcej choruje. Jednak specjaliści z Wielkiej Brytanii uważają jednak, że wzrost ludności może być przyczyną wzrostu zachorowań jedynie w 10%, reszta przyrostu nie została jeszcze wyjaśniona. Jak twierdza specjaliści w Wielkiej Brytanii, odnotowali największy przyrost zachorowań od 16 lat dla grupy wiekowej 15-24 lata. Głownie rak jelita grubego, tarczycy, jajnika, szyjki macicy. Ilość zachorowań na raka jelita grubego wzrosła o 200%.

Komentarze (2)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

a
2016-10-18 16:43:52

dlaczego usuwacie komentarze

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Agnieszka
2016-10-18 16:37:07

To czyja to wina, że mamy tak niezdrowe jedzenie, tak zatrute środowisko, mięsa naszprycowane antybiotykami, świecące wędliny, nowe technologie, które rozleniwiają nasz mózg ! Może zacznijmy od tego, bo żywność jest już tak zatruta, że nie wiadomo co jeść ... a w dzisiejszym świecie ludzie nie mają praktycznie na nic czasu - trzeba by zrezygnować z pracy, i wygrać w totolotka, aby żyć na prawdę zdrowo...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz