To zdjęcie powiedziało o cierpieniu dziecka i jego bliskich więcej niż tysiąc słów... [FOTO]

Pięcioletnia Braylynn dzielnie walczyła o życie i przegrała walkę z jednym z najbardziej zabójczych nowotworów - rozlanym glejakiem pnia mózgu.

parker -crying

Córeczka Ally Parker, pięciletnia Braylynn, po badaniach otrzymała w diagnozie kilka tygodni życia, bez nadziei na pokonanie choroby. Jej dziadek jest natomiast śmiertelnie chory na stwardnienie zanikowe boczne.

Ally Parker właśnie straciła córkę, a niebawem straci również ojca. Wrzuciła na Facebooka zdjęcie przedstawiające prawdziwą tragedię ludzką. Wyraz twarzy Seana Petersona, zawodzącego przy szpitalnym łóżku wnuczki, mówi sam za siebie.

Rodzina Braylynn założyła na Facebooku specjalną stronę, na której opisywała walkę dziewczynki z ciężką chorobą. Po śmierci bliscy ujawnili, że mała dzielnie walczyła z nowotworem.

„Pomimo młodego wieku była prawdziwą wojowniczką“ - napisali na Facebooku, zamieszczając zdjęcia "z placu boju".

Internautów najbardziej poruszyła fotografia dziadka małej Braylynn, czuwającego przy umierającej wnuczce. Jego nieskrywana rozpacz robi ogromne wrażenie.

Aż trudno wyobrazić sobie, jak ciężkie chwile są teraz przed matką dziewcznynki, która już opłakuje stratę dziecka, a za chwilę będzie opłakiwała ojca...

Pozostaje nadzieja, że młoda kobieta ułoży sobie życie, a historia jej małej, dzielnej i do końca wierzącej w wyzdrowienie wojowniczki,  mimo wszystko będzie zagrzewać inne dzieci do walki. Dzieci, które mierzą się właśnie z tym samym "potworem"....

 

tw

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz