Kampania ZDROWA MAMA!

Mieszkanki Śląska mogą przebadać swoją płodność. Przez cały październik w Katowicach bezpłatne badania poziomu hormonów. SuperMamy są patronem tej kampanii - zachęcamy do skorzystania z przedstawionej w niej oferty!

mama

W województwie śląskim rusza kampania profilaktyczno-edukacyjna „Zdrowa Mama!”, której celem jest zachęcenie  kobiet do wykonywania rutynowych badań oceny płodności. W ramach akcji realizowanej przez Fundację Gyncentrum w Katowicach, panie będą miały okazję poddać się bezpłatnym badaniom po-ziomu hormonów: AMH, FSH, LH i estradiolu. To pierwszy tego typu projekt profilaktyczny w regionie.

Diagnozuj swoją płodność

Szacuje się, że problem niepłodności w Polsce dotyka już 20% par starających się o dziecko. W Katowicach rusza właśnie pierwsza w regionie akcja profilaktyczna, która ma pomóc kobietom w dia-gnostyce płodności.W ramach kampanii „Zdrowa Mama!” każda z pań będzie mogła bezpłatnie się przebadać i sprawdzić, jakie ma szanse na naturalne poczęcie dziecka. Zgłaszając się na badania będzie można wykonać nie-odpłatnie oznaczenie stężenia hormonów AMH, FSH, LH i estradiolu.

- Są to proste badania polegające na pobraniu i analizie krwi, które pozwalają na zdiagnozowanie przyczyn, które mogą leżeć u podstaw problemu z zajściem w ciążę. Kobiety objęte kampanią, oprócz analizy poziomu hormonów, będą mogły także skonsultować wyniki ze specjalistami zajmującymi się leczeniem niepłodności - mówi dr n. med. Dariusz Mercik ginekolog z Fundacji Gyncentrum.

Do kogo skierowana jest kampania?

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz