Matka najechała autem na wózek z własnym dzieckiem

3-letni chłopczyk z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala po tym, jak matka najechała samochodem na wózek, do którego włożyła swoje dziecko.

Wypadek

Do zdarzenia doszło w Ustrzykach Dolnych w województwie podkarpackim. Kobieta zaparkowała samochód terenowy marki honda CR-V, po czym włożyła swojego synka do wózka, który ustawiła przed maską auta. Sama wróciła do samochodu, aby uchylić okna.

Wsadziła kluczyk do stacyjki i przekręciła go, nieopatrznie uruchamiając nie tylko elektrykę, lecz także silnik pozostawiony na biegu. Auto ruszyło i wózek z dzieckiem znalazł się pod samochodem.

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

lilka
2018-07-10 10:15:31

Dosłownie szok i niedowierzanie. Jak to możliwe, że matka okazała się trzeźwa, przecież według wszystkich mediów w Polsce wypadki przytrafiają się dzieciom tylko i wyłącznie pijanych matek. Niesamowite, jak ona śmiała być trzeźwa. Przez nią nie ma o czym pisać, nie ma sensacji i dramatyzowania sytuacji. No i dziecka też jej już nie zabiorą, więc ucierpi jakaś oczekująca na nie rodzina zastępcza. A wszystko przez to, że matka okazała się być trzeźwa. Toż to w Polsc ... e takie niespotykane... Czytaj więcej...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz