MITY na temat pigułek i prezerwatyw - OBALAMY JE

Statystyki pokazują, że naczęściej wybieranymi przez polskie pary formami antykoncepcji są prezerwatywa i hormonalna pigułka jednoskładnikowa. Co o nich wiemy? Okazuje się, że niewiele, bo zaledwie tyle, ile podpowie nam dr Google.

pigułki

Na licznych forach internetowych, poświęconych tematom seksu, roi się od sprzecznych informacji o antykoncepcji. Większość z nich wydaje się być wręcz absurdalna. Niestety Polacy wstydzą się zgłosić do specjalisty z nurtującymi, intymnymi pytaniami, a ich wiedza na temat seksu oparta jest często na anonimowych wpisach z Internetu.

88%  Polaków zasięga porad zdrowotnych na forach internetowych, zamiast pójść z problemem do prawdziwego lekarza. Pytania z pozoru proste doczekują się niedorzecznych odpowiedzi.

Dalej przedstawiamy kilka podstawowych faktów skonsultowanych z doktorem Grzegorzem Mrugaczem, lekarzem ginekologiem-położnikiem, ekspertem medycznym kampanii „Płodna Polka”, na temat najczęściej wybieranych przez Polaków środków antykoncepcyjnych.

Komentarze (2)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
2014-08-26 20:04:21

re: MITY na temat pigułek i prezerwatyw - OBALAMY JE

Ilu specjalistów umie odpowiedzieć na te nurtujące pytania????????????????????????????????? Dlaczego plamie trzeci miesiąc? - tak się czasem zdarza!, Czy to uczucie opuchlizny jest normalne? Chyba tak - no bo pani nie miesiączkuje naturalnie!, A co panie doktorze z ochota na sex? To skutek uboczny..... Najpierw to niech specjaliści się przygotują!!!!!!!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Agata M.
2014-08-26 20:09:30

Coś w tym jest co mówisz. Gdzie są dobrzy specjaliści... Może w dużych miastach sie trafiają? Tam gdzie mieszkam jest jeden dobry ginekolog, tylko prywatnie i kolejka do niego na dwa miesiące czekania.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz