NASZE ZDROWIE w naszych rękach

Wystartowała kampania „Jak działa zdrowy człowiek”.

minister

W miniony wtorek, 22 września br. oficjalnie wystartowała ogólnopolska kampania społeczna „Jak działa ZDROWY człowiek”. Kampania organizowana przez Ministerstwo Zdrowia  związana jest z ustawą o zdrowiu publicznym, której założeniem jest poprawa stanu zdrowia całego społeczeństwa.  

Kampania „Jak działa ZDROWY człowiek” składać się będzie z dwóch głównych elementów. Pierwszy - typowo edukacyjny, którego częścią jest wydana właśnie przez Wydawnictwo Agora książka „Zdrowy apetyt”, skupiać się będzie na przekazywaniu jak najwięcej wiedzy pomocnej  w dbaniu o zdrowie, zwracaniu uwagi na niebezpieczeństwo wynikające z niewłaściwego trybu życia, pokazywaniu danych i statystyk, a także na oferowaniu poręcznych narzędzi służących poprawie jakości życia, które można stosować na co dzień. Działania w tym zakresie będą prowadzone w mediach klasycznych w tym, między innymi w tygodniku „Twoje Zdrowie”, który jest patronem medialnym kampanii, a także w Internecie. 

Drugi element kampanii - skierowany do młodszej grupy odbiorców – będzie w zabawny, dowcipny sposób motywował i inspirował do podejmowania różnych prozdrowotnych zachowań  oraz zmian dotychczasowych przyzwyczajeń. Komunikacja odbędzie się głównie w Internecie np.www.facebook.com/jakdzialazdrowyczlowiek. 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz