Nożownik atakował na przyjęciu wyłącznie dzieci

Mężczyzna chciał zemścić się tylko za to, że wyrzucono go z mieszkania.

Przyjęcie

30-letni Timmy Earl Kinner uzbrojony w nóż zaatakował dzieci uczestniczące w przyjęciu urodzinowym 3-letniej dziewczynki, odbywającym się w kompleksie apartamentów w Idaho. Wtargnął na imprezę i ranił sześcioro dzieci oraz trójkę dorosłych. Według śledczych, chciał zemścić się za wyrzucenie go z mieszkania.

Najpierw rzucił się na dzieci, a następnie na próbujących interweniować dorosłych. Wśród ofiar są: trzylatka, która obchodziła swoje urodziny, dwie czterolatki, sześciolatka, ośmiolatka i dwunastolatka. Trzema innymi ofiarami byli dorośli, którzy próbowali interweniować.

- To był atak na tych, którzy są najbardziej bezbronni, na nasze dzieci. To niewyobrażalne, nie do przyjęcia. To czyste zło – stwierdził William L. Bones, szef policji w Boise w stanie Idaho.

W apartamentach mieszka zróżnicowana społeczność, w tym uchodźcy i rodziny z dziećmi. Ofiary pochodziły z Etiopii, Iraku i Syrii.

- Społeczność uchodźców na terenie kompleksu zareagowała lękiem i przerażeniem. To była niewyobrażalna furia, a teraz wszyscy przeżywają traumę – mówi Julianne Donnelly Tzul, dyrektor organizacji humanitarnej, która pracowała z zaatakowanymi rodzinami.

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz