OCZAMI POŁOŻNEJ: Antykoncepcja po porodzie

Metod jest wiele. Każda Mama może wybrać najlepszą dla siebie.

para

Młoda mama, ciesząc się wczesnym okresem macierzyństwa i nie planując w najbliższej przyszłości szybkiego powiększenia rodziny, często zastanawia się, jaką metodę antykoncepcji warto wybrać. Opcji jest co najmniej kilka. Zaś wybór tej najlepszej, opiera się zwykle na co najmniej kilku czynnikach. Świeżo upieczone mamy zwracają głównie uwagę na bezpieczeństwo danej metody (zwłaszcza jeżeli karmią piersią), wygodę stosowania i skuteczność. Wybór jedynej i idealnej metody dla wszystkich kobiet nie jest jednak możliwy. Ostateczna decyzja opiera się przeważnie na osobistych przekonaniach, stylu życia i wiąże się z ewentualnymi planami prokreacyjnymi w przyszłości. Dlatego dobrze, że możliwości jest tak wiele. Poznaj je dalej.

Komentarze (2)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Aniela
2019-01-22 12:34:58

Ja polecam komputer cyklu myway, jako naturalną metodę antykoncepcji. Komputer śledzi poziom hormonu LH, jakość śluzu szyjkowego no i temperaturę- na podstawie tego oznacza dni płodne i niepłodne. Wówczas można zaplanować zabezpieczanie się mechaniczne. Ja stosuję go już prawie dwa lata i jeszcze mnie nie zawiódł. Swój komputer kupiłam na stronie naturalnaplodnosc.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Katarzyna
2015-04-07 13:13:46

re: OCZAMI POŁOŻNEJ: Antykoncepcja po porodzie

Ja zaraz po tym jak wróciła miesiączka , wróciłam do stosowania Lady-comp jestem z niego bardzo zadowolona mam juz ponad 4 lata i sprawdza sie zarówno jako antykoncepcja ale i też zaplanowałam z nim moją córcię, bo świetnie wskazał owulację, dla mnie nie ma lepszej rzeczy

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz