Okulary, które pomagają walczyć z chorobą lokomocyjną Twojemu Dziecku

Lepsze niż tabletki? Zdecydowanie zdrowsze! Pytanie, czy są skuteczne?

seetroen

Francuski producent aut Citroen przedstawił produkt, który mimo, że odbiega od samochodu, to jednak pozostaje w temacie podróżowania - okulary seetroen.

Wszyscy znamy kogoś, kto cierpi na chorobę lokomocyjną, zmagając się z nudnościami czy złym samopoczuciem podczas jazdy autem. Badania dowodzą, że uczucie zwiększa nieustanne wpatrywanie się w jeden punkt, jak książka, smartfon czy tablet. W odpowiedzi na ten problem marka stworzyła okulary... z 4 kółkami.

Na czym polega ich działanie? Citroen pisze o nich w poniższy sposób:

"Wyczekiwane od dawna wakacje i dalekie podróże już zaraz. Jednak długi czas spędzony w samochodzie w połączeniu z dostępem do tabletów i smartfonów sprawia, że zarówno dzieci, jak i dorośli są bardziej narażeni na chorobę lokomocyjną. Ponad 30 milionów Europejczyków regularnie doświadcza jej skutków. Citroën, marka znana z najwyższego poziomu komfortu, wychodzi naprzeciw tym problemom i prezentuje SEETROËN − pierwsze na rynku okulary zapobiegające chorobie lokomocyjnej. Zasada ich działania jest prosta. Zawierają zabarwiony płyn, który odtwarza linię horyzontu i minimalizuje konflikt zmysłów."

Producent zapewnia, że są one skuteczne w 95% przypadków. Do sprzedaży mają trafić już jesienią.

Skusicie się?

 

AK

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz