Gdy na teście pojawia się tylko jedna kreska ...

10 najważniejszych rad, które ułatwią zajście w ciążę.

planowanie ciąży

Szacuje się, że problem niepłodności dotyka już około 15% par. Jedną z jej przyczyn jest zbyt późna decyzja o założeniu rodziny połączona z wczesnym wejściem w okres przekwitania. Jednak wiele kobiet i mężczyzn, zupełnie zdrowych, popełnia banalne błędy, takie jak ten, że kobieta nie znając dobrze swojego organizmu, współżyje w złym momencie cyklu. Niekiedy też pary wywierają na sobie zbyt dużą presję i czynniki psychologiczne opóźniają pojawienie się upragnionego potomstwa na świecie.

Decyzja o poczęciu dziecka oraz cały proces planowania zakładania rodziny to jedna z najważniejszych decyzji w życiu kobiety, która musi stawić czoła wielu wyzwaniom. Eksperci kampanii "Płodna Polka" radzą, jakie czynniki wziąć pod uwagę, starając się o dziecko.

Misją kampanii "Płodna Polka" jest ograniczenie ilości par mających problem z poczęciem dziecka poprzez zachęcanie do diagnozowania czynników, które utrudniają lub uniemożliwiają zajście w ciążę. Kampania jest organizowana przez Fundację "Nadzieja dla zdrowia", przy wsparciu merytorycznym dr Grzegorza Mrugacza, wiceprezesa Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu, dyrektora medycznego Kliniki Leczenia Niepłodności "Bocian". Została objęta patronatami honorowymi: Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu, Polskiego Towarzystwa Położnych, Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych oraz Przewodniczącego Rady Miasta Białystok.

Dalej prezentujemy 10 cennych rad, które ułatwią zajście w ciążę >>>

 

 

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
2014-11-17 14:40:06

re: 10 KROKÓW do POCZĘCIA dziecka

Kiedy my się staraliśmy, zdrowo się odżywialiśmy i się ruszalimy. Dodatkowo brałam oczywiście kwas foliowy i wyznaczałam sobie dni płodne przy pomocy komputera cyklu (cyclotest). Udało mi się zajść szybko, a kiedy po porodzie cykle się uregulują chcę korzystać z metod naturalnych jako antykoncepcji - metoda zdrowa a skuteczna.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz