`Poroniłam przez napoje energetyzujące!` - ostrzega 18-letnia Dion

Brytyjska nastolatka, która dwukrotnie poroniła i jak uważa, stało się to, ponieważ piła popularne `energetyki`, ostrzega innych, by nie popełniali tego samego błędu, co ona. Przeczytajcie, co ma do powiedzenia.

Napoje energetyzujące

18-letnia Dion Parratt podzieliła się na portalu społecznościowym Facebook zdjęciami, na których jest przypięta za pomocą kabli do monitora pracy serca. Nastolatka twierdzi, że jej uzależnienie od napojów energetycznych spowodowało, że poroniła, a obecnie zmaga się z poważnymi problemami z sercem.

W wieku 11 lat Dion Parratt zaczęła spożywać napoje energetyczne i doszła do momentu, w którym wypijała dziennie nawet 5 puszek! "To właśnie się dzieje, kiedy spędzasz swoje dzieciństwo pijąć napoje energetyzujące." - napisała dziewczyna na portalu Facebook. Teraz jestem oblepiona kablami i olbrzymie pudło towarzyszy mi 24 godziny na dobę. Zanim zaczniesz pić tanie napoje energetyczne, zastanów się, co robisz swojemu ciału." - ostrzega dziewczyna. "Każdy, kto jest rodzicem, nie powinien pozwolić swojemy dziecku na picie tego świństwa. Kupowanie napojów energetycznych powinno zostać zabronione." - dodaje.

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz