Przerażająca relacja z Korei Północnej – zdeformowane dzieci!

„Choroba widmo” i zdeformowane dzieci w Korei północnej! – ujawnia sieć informacyjna NBC News.

dziecko z Korei

NBC News opublikowała przerażające zeznania uciekinierów z Korei Północnej. Wszyscy oni mieszkali w pobliżu poligonów i laboratoriów, w których testowana jest broń nuklearna. Wszyscy są też głęboko niedożywieni.

„Uciekinierzy, którzy mieszkali w pobliżu miejsca przeprowadzania testów jądrowych w Korei Północnej, twierdzą, że cierpią z powodu narażenia na promieniowanie. Boją się o zdrowie członków rodziny, którzy nadal tam mieszkają.

- Tak wielu ludzi umarło, że zaczęliśmy nazywać to „chorobą widmo". Myśleliśmy, że umieramy, ponieważ byliśmy biedni i źle się odżywialiśmy, teraz wiemy, że to było promieniowanie" – to relacja Lee Jeong Hwa, która uciekła ze swojego domu w hrabstwie Kilju, siedzibie północnokoreańskiego ośrodka badań jądrowych Punggye-ri.

W ciągu ostatnich siedmiu lat w pobliżu jej domu sześciokrotnie testowano detonację bomb nuklearnych. Kobieta opowiada o obawie o członków rodziny, którzy pozostali w państwie Kim Dzong Una. Po niej samej widać efekty ubogiej diety i narażenia na wysokie promieniowanie – Koreanka zwija się z powodu ustawicznego bólu, ma szarą cerę i pomarszczoną twarz. Jak twierdzi, jeszcze gorszego losu doświadczają ci, którym nie udało się zbiec z kraju.

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz