Rodzice nie zaszczepili dziecka. Teraz chłopiec umiera na krztusiec

Wielka tragedia dla 1,5 rocznego dziecka i jego rodziców. Rodzice apelują o rozwagę w szczepieniach!

chłopiec

Kiedy chłopiec od dłuższego czasu miał trudności z oddychaniem, kaszel, który trwał ponad minutę i nieustannie powracał, lekarze wiedzieli, że to krztusiec. Jego mama, Jessica Leigh Boren, która codziennie patrzy na cierpienie swojego syna, napisała apel na facebook'u do innych rodziców.

Zobacz też: 8 powodów, dla których rodzice nie szczepią swoich dzieci

„To jest Krztusiec. 
To jest Brody. 18-miesięczny chłopiec. Nasze trzecie dziecko. Nasz pierwszy syn.
To jest matka, która widzi »anty-szczepionkową« dyskusję w mediach społecznościowych i jest przerażona. Nie jest pewna, czy podawać dziecku szczepionki, czy nie (nawet starszym córkom). Jest przerażona i nie wie, czy »pompować swoje dziecko trucizną«. Martwi się, że krzywdzi swoje dziecko, więc przestaje szczepić po 6 miesiącach”.

Kobieta twierdzi, że mimo diagnoz lekarskich wiedziała, że to nie jest infekcja wirusowa. Jej instynkt jej nie zawiódł. Poprosiła o badania na krztusiec, które okazały się pozytywne.

Polecamy: Niezaszczepione dziecko nie dostanie się do żłobka publicznego

W swoim poście napisała też, że:

„To jest strach.  To nasz syn, u którego zdiagnozowano śmiertelną chorobę, której całkowicie można było zapobiec. To jest mój chłopczyk umieszczony w pokoju szpitalnym, którym opiekują się pielęgniarki i lekarze ubrani w fartuchy i maski. [...]  To moje dziecko podłączone do aparatur, niezdolne do samodzielnego poruszania się”.

Jessica zapewnia, że nikogo nie wini za swoją rodzinną sytuację. Prosi jednak innych o rozwagę:

„To nie jest walka ze społecznością antyszczepionkową. To nie są oskarżania ani osądzanie kogokolwiek. Decyzje, które podjęłam, były MOIMI decyzjami. Oparte były one wyłącznie na moim braku wiedzy i strachu. Chcę tylko pokazać, jakie są ich konsekwencje”.

Komentarze (2)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Amelia
2018-09-23 19:54:37

A jak ma nie wzrastać zachorowanie na to świństwo, skoro na zachodzie mało kto się szczepi? To przecież było do przewidzenia. Masowe podróże ludzi z kraju do kraju chociażby, spowodowały że pojawiły się nowe odmiany chorób. Polskę to omija , bo tu narazie jest tu obowiązkowa szczepionka, którą sama zastosowałam u moich dzieci. Szczepię swoje dzieci szczepionkami pełnokomórkowymi według kalendarza szczepień. Nawet nigdy do głowy mi nie przyszło, żeby tego nie zrobić.. ... .. Czytaj więcej...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
ankaskakanka
2018-09-13 23:34:51

"Jessica zapewnia, że nikogo nie wini za swoją rodzinną sytuację" a powinna...Siebie samą

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz