Rodzice nie zaszczepili dziecka. Teraz chłopiec umiera na krztusiec

Wielka tragedia dla 1,5 rocznego dziecka i jego rodziców. Rodzice apelują o rozwagę w szczepieniach!

chłopiec

Kiedy chłopiec od dłuższego czasu miał trudności z oddychaniem, kaszel, który trwał ponad minutę i nieustannie powracał, lekarze wiedzieli, że to krztusiec. Jego mama, Jessica Leigh Boren, która codziennie patrzy na cierpienie swojego syna, napisała apel na facebook'u do innych rodziców.

Zobacz też: 8 powodów, dla których rodzice nie szczepią swoich dzieci

„To jest Krztusiec. 
To jest Brody. 18-miesięczny chłopiec. Nasze trzecie dziecko. Nasz pierwszy syn.
To jest matka, która widzi »anty-szczepionkową« dyskusję w mediach społecznościowych i jest przerażona. Nie jest pewna, czy podawać dziecku szczepionki, czy nie (nawet starszym córkom). Jest przerażona i nie wie, czy »pompować swoje dziecko trucizną«. Martwi się, że krzywdzi swoje dziecko, więc przestaje szczepić po 6 miesiącach”.

Kobieta twierdzi, że mimo diagnoz lekarskich wiedziała, że to nie jest infekcja wirusowa. Jej instynkt jej nie zawiódł. Poprosiła o badania na krztusiec, które okazały się pozytywne.

Polecamy: Niezaszczepione dziecko nie dostanie się do żłobka publicznego

W swoim poście napisała też, że:

„To jest strach.  To nasz syn, u którego zdiagnozowano śmiertelną chorobę, której całkowicie można było zapobiec. To jest mój chłopczyk umieszczony w pokoju szpitalnym, którym opiekują się pielęgniarki i lekarze ubrani w fartuchy i maski. [...]  To moje dziecko podłączone do aparatur, niezdolne do samodzielnego poruszania się”.

Jessica zapewnia, że nikogo nie wini za swoją rodzinną sytuację. Prosi jednak innych o rozwagę:

„To nie jest walka ze społecznością antyszczepionkową. To nie są oskarżania ani osądzanie kogokolwiek. Decyzje, które podjęłam, były MOIMI decyzjami. Oparte były one wyłącznie na moim braku wiedzy i strachu. Chcę tylko pokazać, jakie są ich konsekwencje”.

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

ankaskakanka
2018-09-13 23:34:51

"Jessica zapewnia, że nikogo nie wini za swoją rodzinną sytuację" a powinna...Siebie samą

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz