Tabletki na zatrzymanie laktacji - przeczytaj, zanim zażyjesz

Chcesz zakończyć laktację, przerwać karmienie, walczysz z nawałem pokarmu. Idziesz do lekarza, który w takich sytuacjach często wypisuje Bromergon i zaleca: „lepiej wziąć na noc, bo po nim boli głowa”. Gdyby tylko tyle. Lista skutków ubocznych jest naprawdę długa.

a

Negatywne opinie

Każdy organizm inaczej reaguje na ten lek. Niektóre kobiety czują się po nim dobrze, ale inne bardzo często odczuwają liczne skutki uboczne. W Internecie można przeczytać wiele negatywnych opinii na temat Bromergonu, oto niektóre przykłady:

„Brałam tan lek na zatrzymanie laktacji i fatalnie sie po nim czułam, byłam bardzo słaba ospała i bolała mnie żołądek cały czas mnie mdliło. Masakra, po prostu lek jest straszny.”.

„Jejciu tylko nie bromergon, czułam sie po nim fatalnie, miałam mdłości i po około godzinie od połknięcia tabletki dostawałam mega katar z zapchanymi wszystkimi kanałami, nie mogłam oddychać ani wysmarkać, przechodziło po około godzinie. Normalnie masakra.”.

„Pierwszą tabletkę wzięłam wczoraj i tak samo po jakiejś godzinie myślałam, że się uduszę tak zatkał się nos, któremu nic nie dawało smarkanie, bo nie było czym, tak poszerzyła się śluzówka, po 3 godzinach zaczęło mnie mdlić i zasypiałam na stojąco :( dzisiaj od samego rana czuję się jak na największym kacu, a do pracy trzeba było iść. Coś okropnego!!! Nie wiem, czy odstawić lek czy zmniejszyć dawkę, będę rozmawiać z lekarką co robić dalej.”.

Co jeszcze mówią mamy?

Komentarze (3)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Podpis...
2015-05-18 19:03:53

re: Tabletki na zatrzymanie laktacji - przeczytaj, zanim zażyjesz

Napisz komentarz...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2015-05-18 18:50:10

re: Tabletki na zatrzymanie laktacji - przeczytaj, zanim zażyjesz

Każdy mądry człowiek nie łyka tych świństw, obojętnie jakie to tabletki. Leki to tylko marketing i niezłe zyski z ich sprzedaży. A tak na prawdę większość ludzi łyka je jak cukierki zapominając ile w nich CHEMII, wszystkie działania są na chwile, nie wyleczą nas, warto se to powtarzać. Każde tabletki od bólu głowy, hormonalne i nawet te opisane w artykule to środki niszczące organizm, coś jak narkotyki, ale nikt nam nie wspomni o wadach. Nie mówię żeby bez nich żyć, ... ale brać w ostateczności i dbać o siebie naturalnie. Ja biorę tylko tabletkę jak mam wysoką gorączkę, albo bóle miesiączkowe nie do wytrzymania no i infekcje pęcherza to są sporadyczne przypadki. Jeżeli chodzi o reszte to warto czytać z naszego ciało, często ból to po prostu sygnał że cos jest nie tak... Czytaj więcej...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Zuza
2015-05-18 12:21:49

re: Tabletki na zatrzymanie laktacji - przeczytaj, zanim zażyjesz

bardzo pouczajacy artykuł i w pełni się z nim zgadzam. Gdy nie ma medycznych przesłanek to nie bierzcie tego leku dziewczyny. Jest o niebo zdrowsza szałwia w tabletkach

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz