Tragiczne zdjęcie rodziców z córką kilka godzin przed jej śmiercią [FOTO]

Tragiczna fotografia uchwyciła smutnych rodziców trzymających swoją 5-letnią córkę zaledwie kilka godzin przed jej śmiercią.

Zoey

Zoey Daggett od urodzenia była okazem zdrowia. Pewnego dnia upadła w parku i zaczęła kuleć. Trafiła do szpitala, gdzie przeszła szczegółowe badania. Casey i Ben Daggett usłyszeli od lekarzy diagnozę, która brzmiała jak wyrok: u 3-latki wykryto rzadki przypadek glejaka mózgu.

Od lipca 2016 r. rodzice walczyli z chorobą córki. Z czasem dziewczynka zaczęła mieć jednak problemy z oddychaniem, połykaniem, wzrokiem, snem, chodzeniem i równowagą. Nowotwór zatrzymywał podstawowe czynności jej organizmu.

W czerwcu 2018 r. stan zdrowia Zoey gwałtownie się pogorszył. Rodzice zrozumieli, że nadchodzą jej ostatnie chwile. 4 lipca rankiem nie byli świadomi, że to ostatni ich wspólny dzień. Rodzina spędziła go słuchając muzyki i oglądając jeden z ulubionych filmów Zoey: "Harry Potter i Więzień Azkabanu”.

Komentarze (2)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
2018-07-17 14:54:09

.......

. Wszystko na sprzedaż

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Marzena
2018-07-17 13:55:55

Co tu mozna powiedziec.Serce peka mi a co dopiero Rodzicom. Jest tylko jedno pytanieDLACZEGO? Jestem z Rodzina cierpiaca

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz