Wróć do formy po ciąży z programem treningowym

"Body Lifting" to trening opracowany przez trenerkę i mamę jednocześnie.

Chciałabyś zrzucić zbędne kilogramy po ciąży, ale nie chcesz chodzić na siłownie? Mamy dla Ciebie podpowiedź jak to zrobić w swoim własnym domu.

Edyta Litwiniuk jest redaktor naczelną SHAPE, trenerką, dietetyczką, ale przede wszystkim jest także mamą. Ma dwie córeczki, więc dwa razy udało jej się wrócić do zgrabnej sylwetki po ciąży. Dzięki ćwiczeniom, konsekwencji w ich wykonywaniu, ale także zbilansowanej diecie. Teraz postanowiła podzielić się z innymi kobietami treningiem, który sprawił, że jest w doskonałej formie.

Trenuj co najmniej cztery razy w tygodniu. Dzięki treningowi „Body Lifting” możesz wpłynąć na:

  • Płaski brzuch
  • Jędrne pośladki
  • Zgrabne uda

Ten trening jest opracowany z myślą o poczatkujących, ale i zaawansowanych. Jest dla tych, którzy chcą przejść na jasną stronę mocy, za pomocą regularnych ćwiczeń chcą nadać swojemu ciału zdrowy wygląd i czuć się dobrze we własnej skórze. 

Ty także możesz to osiągnąć, tylko musisz podjąć pierwszy krok: spróbować. Dobrze jest przy okazji ćwiczeń wprowadzić do swojej diety kilka dobrych i zdrowych zasad. Ogranicz cukier, przetworzoną żywność, sklepowe słodycze oraz smażone potrawy. W sklepie czytaj etykiety produktów, które lądują w Twoim koszyku. Unikaj sztucznych barwników, słodzików i konserwantów. Teraz jest ku temu doskonała pora. Sezon letni obfituje w świeże, sezonowe warzywa i owoce, które są bombami witaminowymi i odżywczymi. I nie zapominaj o wodzie. Pij jej dużo, bo nie tylko doskonale nawodni organizm, ale i zadba o zewnętrzne piękno.

Pamiętaj także, aby nagradzać się za włożony w trening wysiłek i raz w tygodniu pozwolić sobie na ucztę. Nawet Beyonce, która w swojej drugiej ciąży spodziewa się lada moment bliźniaków, mówi, że jej sylwetka, to zasługa regularnych treningów, ale w weekend zawsze pozwala sobie na pizzę.

Jeszcze tylko do wtorku w sklepach lipcowy numer magazynu SHAPE, a w nim autorski program Edyty Litwiniuk „Body Lifting”, który pomoże Ci wrócić do formy.

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz