Dmuchany zamek eksplodował i wyrzucił w powietrze 4 latkę!

Dziewczynka zmarła w szpitalu, po upadku z ponad 6 metrów.

dmuchany zamek

W niedzielne popopłudnie na plaży Gorlestone w Norfolk, w Wielkiej Brytanii stał dmuchany zamek, na którym bawiły się dzieci. W wyniku problemów technicznych zamek niespodziewanie eksplodował, wyrzucając w powietrze 4-letnią dziewczynkę, która spadła na ziemię z wysokości 6 metrów. Dziewczynka natychmiast trafiła do szpitala.

Szybko okazało się, że doszło do poważnych obrażeń wewnętrznych i do zatrzymania akcji serca. Mimo starań lekarzy, nie udało się jednak jej uratować. Dziewczynka zmarła w szpitalu w Norfolk.

Policja prowadzi na miejscu dochodzenie, które ma na celu wyjaśnienie okoliczności tego zdarzenia. Podejrzewa się, że urządzenie przegrzało się i to było powodem tragicznego zdarzenia.

Świadek zdarzenia zaapelował do rodziców, aby nie pozwalali swoim dzieciom w gorące dni korzystać z napompowanych trampolin i zjeżdżalni.

Dmuchane zamki przy restauracjach, plażach i na placach zabaw nie dziwią już nikogo. Dzieci interesują się dmuchanymi budowlami i chętnie spędzają czas z innymi Maluchami na takich atrakcjach. Media już ostrzegały wcześniej, że może to prowadzić do niebezpiecznych sytuacji - to nie jest pierwszy taki przypadek. W 2016 roku w podobnym wypadku zginęła 7-letnia dziewczynka.

 

AK

Źródło: fakt.pl

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz