Zdrowe przekąski dla mam karmiących piersią

Dla mamy karmiącej piersią co kilka godzin bardzo ważne jest utrzymanie wysokiego poziomu energii. Można robić to dzięki cateringowi dietetycznemu lub zdrowym i prostym przekąskom.

zdrowe przekąski

Jeśli karmisz maluszka co 3-4 godziny to zapewne masz niewiele czasu na sen, prysznic, a nawet jedzenie. Ale właśnie z powodu karmienia ważne jest, byś dostarczała organizmowi jak najwięcej witamin i odpowiednią ilość kalorii.

Dla tych Mam, które nie mają czasu, by codziennie gotować posiłki dla siebie i całej rodziny, idealnym rozwiązaniem jest catering dietetyczny. To pięć pełnowartościowych, świeżych, hermetycznie zapakowanych posiłków, dostarczanych codzennie pod same drzwi twojego domu. Catering dietetyczny pomaga ci w tym, byś karmiąc piersią miała odpowiednią podaż kalorii, przy jednoczesnym dbaniu o zdrowy wygląd i zgrabną sylwetkę. My gorąco polecamy wam Shapebox - dietę stworzoną przez aktywną mamę, z myślą o mamach - choć oczywiście nie tylko! Shapebox możesz zamawiać także dla taty, jak i starszego dziecka. To dobry sposób na wprowadzenie prawidłowych nawyków żywieniowych dla wszystkich członków rodziny! 

Shapebox to różnorodne menu złożone z chudego mięsa, wysokiej jakości ryb, całej palety zmieniającej się sezonowo świeżych owoców i warzyw oraz bogactwa produktów zbożowych. Dla mam, które nie jedzą mięsa, powstał Shapebox Vege. Shapebox zamówić możesz TUTAJ >>>

Jeśli jednak zdecydujesz się na domową kuchnię, to na pewno elementem tego sposobu żywienia są przekąski. Żadna z nas nie powinna pozwalać sobie na śmieciowe jedzenie i kaloryczne przegryzanie między posiłkami. Jednak mama karmiąca piersią potrzebuje nieco więcej kalorii - i to tylko tych zdrowych! Nasze propozycje są pełne składników odżywczych, zdrowego białka i zapewniają dodatkową siłę i energię na przetrwanie dnia, będą jednocześnie bezpieczne dla twojej figury. Zapewne nieraz uratują Ci życie! Zobacz! >>>

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz